KONST / Litografier / Färglitografi 13789122
nr 1378 9122
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Mariaberget. Signerad, numrerad 76/210. Bladets mått: 70x54cm, oramat löst blad
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:35:42
100 kr
1.100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius